2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Kujawsko-pomorskie
  6. Social media - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Social Media - Reels, IG TT YT - Dla studenta, Bydgoszcz

Wynagrodzenie

1 000 - 2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Nawiążemy współpracę ze studentem kierunków: marketing, dziennikarstwo, pedagogika, psychologia, który lubi i czuje klimat mediów społecznościowych.

Jesteśmy portalem tworzącym content o tematyce rodzicielstwa, zdrowia i rozwoju dziecka. Jeśli interesują Cię takie tematy, to zapraszamy do kontaktu. :)

Obowiązki:

  • montaż i publikacja rolek w social mediach

  • tworzenie treści w social mediach

  • prowadzenie social mediów na poziomie podstawowym, interakcja z obserwatorami

  • tworzenie treści na bloga

Wymagania:

  • Znajomość portali społecznościowych TIK-TOK ,. INSTAGRAM , YOUTUBE,FB

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści poprzez posty, rolki i relacje

  • Pisanie dobrych tytułów i opisów do filmów, aby algorytmy lepiej je promowały

  • Kreatywność i chęć nauki

  • Elastyczność godzinowa - praca hybrydowa

Jeśli jesteś chętna/y to skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Tel. 66*******51

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914427296