2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 22 kwietnia 2024

Social Media Creator - medycyna estetyczna - Instagram Facebook WWW

Wynagrodzenie

2 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy, która sprawia, że każdy dzień jest inny: zarządzaj kampaniami w Social Media, zdobywaj Serca i Umysły. Dołącz do nas i twórz treści, które mają znaczenie!

Godziny pracy: elastyczny grafik w oparciu o 1/4 lub 1/2 etatu.

Obowiązki:

  • Współtworzenie treści na portalach społecznościowych - Instagram, Facebook, Tik-tok, tworzenie contentu;

  • Prowadzenie komunikacji na portalach społecznościowych;

  • Współpraca z ambasadorami, blogerami oraz nawiązywanie nowych kontaktów;

  • Śledzenie trendów rynkowych;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • Koordynacja działań marketingowych

Wymagania:

  • Znajomość portali społecznościowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Znajomość najnowszych trendów i rozwiązań w obszarze social media;

  • Lekkie pióro i dbałość o język;

  • Wyczucie stylu, pasja do fotografii i estetyka zbliżona do naszej kliniki

  • Znajomość programów do obróbki photo i video

  • Znajomość narzędzi analitycznych monitorujących media społecznościowe;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe;

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczność godzinowa

  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.

W zgłoszeniu bardzo prosimy dołączyć do CV kilka słów o sobie.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 913758199