2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Sosnowiec
IMS
Dodane 22 maja 2024

Slusarz- z doswiadczeniem , stala umowa, niemiecki Pracodawca

Wynagrodzenie

13 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Stawka: 15-17 €/h Brutto +55-60€ diety dziennej Netto Doatkowo: § Premia 500€ za polecenie Pracownika Firme

Lokalizacja: Flensburg

OPIS STANOWISKA:

Glownym zadaniem jest : Konserwacja i naprawy wyposażenia budynków technicznych, a także technologia dostaw w obszarze stanowisk testowych

WYMAGANIA:

Wykształcenie zawodowe na w/w stanowisku Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej Motywacja i chęc do pracy

OFERUJEMY:

Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony ! tlumaczona na jezyk Polski Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

Przelew biezacych cotygodniowych zaliczek wypłacanych juz w pierwszym tygodniu rozpoczecia pracy

Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny Możliwość rozwoju zawodowego

Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS

Zorganizowane zakwaterowanie płatne w pobliżu miejsca pracy przez pracodawcę

Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne Liczba godzin zagwarantowana w umowie

Terminowo wypłacane wynagrodzenie

Dobre warunki pracy, miła atmosfera Indywidualne podejście do każdego kandydata

Indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

 IMS Team   KONTAKT:

Königstrasse 38 33330 Gütersloh

Mobil.: 004917615609028

dariusz.wierzba(a)ims-zeitarbeit.eu

www.ims-zeitarbeit.eu

IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 892834505