2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rydułtowy
Dodane 06 maja 2024

Ślusarz / Spawacz

Lokalizacja

Rydułtowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MICHAEL, od ponad 42 lat specjalizująca się w projektowaniu i produkcji na potrzeby rynku motoryzacyjnego, metalowego oraz kompozytów węglowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje współpracowników na stanowisko: Ślusarz / Spawacz

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

  • znajomość procesu spawania i obróbki metalu;

  • wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym;

  • umiejętność obsługi narzędzi w tym narzędzi pomiarowych;

  • mile widziane aktualne uprawnienia i certyfikaty spawalnicze;

  • dobra organizacja pracy;

  • sumienność i dokładność;

  • umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • spawanie konstrukcji stalowych;

  • realizacja zleceń produkcyjnych;

  • praca zgodnie z dokumentacją techniczną i spawalniczą;

  • obsługa elektronarzędzi (szlifierki kątowe, wkrętarki itp;)

  • prace ślusarskie i montażowe;

  • dbałość o należyty stan techniczny powierzonych narzędzi;

  • obsługa prostych urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

  • praca w systemie zmianowym;

  • przeszkolenie na stanowisku pracy;

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;

  • wsparcie podczas wdrażania w zakres obowiązków ze strony kierownictwa oraz współpracowników.

Lokalizacja

Rydułtowy,

Śląskie

Śląskie, Rydułtowy
ID: 913686455