2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Stargard
Dodane 14 maja 2024

Ślusarz - spawacz

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ze Stargardu MF System obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : Ślusarz - spawacz.

Wymagania:

- Preferowane wykształcenie zawodowe mile widziane średnie o specjalności ślusarz, spawacz.

- Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi

- umiejętność spawania MIG/MAG.

- Znajomość rysunku technicznego

- Samodzielność

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie elementów z metali według powierzonej dokumentacji technicznej.

- Montaż elementów ze stali zgodnie z dokumentacją techniczną

- Samodzielna kontrola wykonanych wyrobów.

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 885991512