2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wiązowna
Wojciech
Dodane 17 maja 2024

Ślusarz/ monter spawalniczy Warszawa/Majdan

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wiązowna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

AMAZEMET Sp. z o.o.

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych technologii i rozwiązań przede wszystkim w branży druku 3D, przemyśle spawalniczym i metalurgicznym.

www.amazemet.com

Ślusarz/ monter

Miejsce pracy: Warszawa/Majdan

OPIS STANOWISKA

  • montaż elementów mechanicznych na produkcji urządzeń;

  • konserwacja maszyn;

  • prefabrykacja konstrukcji oraz elementów ze stali nierdzewnej;

  • wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych blach: przygotowanie do spawania oraz szlifowanie i polerowanie;

WYMAGANIA

· doświadczenie w pracy przy manualnych narzędziach warsztatowych;

· dobre umiejętności ślusarskie;

· umiejętność pracy z narzędziami pneumatycznymi i elektronarzędziami (szlifierki kątowe i trzpieniowe);

· umiejętność czytania rysunku technicznego;

· umiejętność pracy zespołowej;

· dyspozycyjność;

· prawo jazdy kat. B;

OFERUJEMY

· atrakcyjne wynagrodzenie;

· dodatkowo przewidziane bonusy i premie miesięczne;

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy partnerskiej dla samozatrudnionych;

· możliwość rozwoju zawodowego;

Lokalizacja

Wiązowna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiązowna
ID: 917360074