2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Boczów
Dodane 07 maja 2024

Ślusarz, monter, mechanik (serwisant wałów napędowych)

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Boczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma "CRYSTAN CARDAN SERVICE SP. Z O.O." poszukuje osoby na stanowisko pomocnika serwisanta wałów napędowych do oddziału w Boczowie.

Główne zadania:

  • pomoc przy demontażu podzespołów składowych wału

  • przygotowywanie części do montażu

  • montaż nowych części

  • obsługa urządzeń takich jak tokarka, spawarka, prasy

  • wykonywanie niezbędnych operacji na specjalistycznych maszynach jak wprasowywanie, spawanie za pomocą automatu, prostowanie, wyważanie itp.

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi

  • zdolności manualne oraz wyobraźnia przestrzenna

  • zaangażowanie, sumienność, dokładność, precyzja

  • doświadczenie w obsłudze urządzeń takich jak tokarka, spawarka, prasy będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • stałą, długoterminową pracę na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

  • możliwość indywidualnego ustalenia formy zatrudnienia

  • szkolenia wprowadzające na opisywane stanowisko

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Boczów,

Lubuskie

Lubuskie, Boczów
ID: 819950813