2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bytom
Dodane 03 maja 2024

Ślusarz - monter

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Zakład Mechaniczny Hydromet działa w branży hydrauliki siłowej od ponad 30 lat. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter / ślusarz

Poszukiwane kompetencje:

·      obsługa podstawowych narzędzi i elektronarzędzi

·      mile widziane wykształcenie w kierunku mechanicznym

·      znajomość rysunku technicznego

·      podstawowa umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

·      zmysł techniczny, dokładność, staranność i odpowiedzialność

·      umiejętność pracy w zespole

Podstawowe obowiązki:

·      składanie zasilaczy hydraulicznych

·      montaże / demontaże siłowników hydraulicznych

·      wykonywanie instalacji rurowych

·      budowa maszyn przemysłowych

Oferujemy:

·      stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w interesującej branży

·      dobre warunki zatrudnienia

·      możliwość przyuczenia w zakresie zagadnień związanych z hydrauliką siłową i budową maszyn

·      wynagrodzenie stosowne do kompetencji i wyników pracy

·      przyjazną atmosferę pracy w zespole

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 704098308