2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ryczów
Dodane 14 maja 2024

Ślusarz / mechanik / spawacz

Lokalizacja

Ryczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonego i rzetelnego kandydata na stanowisko:

Ślusarz/Mechanik/Spawacz

Miejsce pracy: Ryczów k. Zator

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie bieżących napraw sprzętu budowlanego, w tym maszyn i urządzeń mechanicznych

  • Diagnozowanie usterek i dokonywanie niezbędnych napraw oraz regulacji

  • Spawanie elementów konstrukcyjnych

  • Samodzielne planowanie i organizacja pracy związanej z naprawami

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość technik naprawy sprzętu budowlanego

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek i podejmowania działań naprawczych

  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG lub MMA

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr podanym w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Ryczów,

Małopolskie

Małopolskie, Ryczów
ID: 918204554