2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Łęki
Dodane 28 kwietnia 2024

!!! Ślusarz / Mechanik - praca od zaraz Łęki / Kęty !!!

Lokalizacja

Łęki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Firma "Nowe Turbo" mieszcząca się w Łękach na trasie Kęty - Oświęcim zajmująca się regeneracją Turbosprężarek zatrudni osobę na stanowisko:

Ślusarz / Operator maszyn czyszczących / Mechanik

Zakres obowiązków:

  • Prace ślusarskie

  • Kontrola jakości produktu

  • Od czasu do czasu Spawanie metodą Mig / Tig ( stopy - żeliwo / nierdzewka / aluminium )

  • Wiercenie i usuwanie urwanych szpilek / śrub

  • Dorabianie elementów

  • Naprawa gwintów

  • Oczyszczanie przez piaskowanie w piaskarkach kabinowych

  • Obsługa maszyn myjąco - czyszczących

  • Obsługa i umiejętność posługiwania narzędziami pomiarowymi

Wymagania:

  • doświadczenie w wyżej wymienionych obowiązkach

  • punktualność

  • prawo jazdy kat B

Mile widziani Emeryci

Przed rozpoczęciem pracy oferujemy szkolenie przygotowawcze.

Oferujemy:

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

UMOWA O PRACE

STABILNE ZATRUDNIENIE W ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE

Prosimy o składanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny.

Link przedstawiający firmę Nowe Turbo:

www.youtube.com/watch?v=2bTbX2BrfXs

Lokalizacja

Łęki,

Małopolskie

Małopolskie, Łęki
ID: 825126362