2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 14 maja 2024

Ślusarz- Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Umiejętność diagnozowania awarii i usterek,

  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń, usuwanie awarii,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym,

  • Udział w uruchomieniu maszyn i linii,

  • Cięcie, wiercenie, szlifowanie, spawanie elementów metalowych,

  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi,

  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu metodami MIG/MAG/TIG,

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe z egzaminem UDT,

  • Gotowość do pracy w soboty,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Motywacja do pracy i rozwoju zawodowego, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego na różnych grupach maszyn i procesów

  • Zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Po 10 miesiącach umowa na czas nieokreślony

  • System premiowy zależny od efektów pracy

  • 2 razy w roku min. 600 zł netto „na święta”

  • Opieka medyczna Lux-Med

  • System dodatkowych nagród, tablica pomysłów i usprawnień

  • Ciekawe i ambitne zadania

  • Przyjemną atmosferę pracy

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Motion Service Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 698252443