2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 06 maja 2024

Ślusarz / Mechanik

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Joy Global (Poland) Sp. z o.o. należąca do grupy Komatsu poszukuje

osób na stanowisku Ślusarz.

Miejsce pracy: woj. śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Czas pracy: Praca zmianowa (3 zmiany)

Oferujemy:

  •      Umowa o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie.

  •      Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.

  •      Nagrody roczne.

  •    Nagrody jubileuszowe.

  •     Podwyżki roczne.

  •      System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje.

  •     Szeroki pakiet szkoleń.

  •      Karta Multisport.

  •     Prywatna opieka medyczna.

  •      Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.

  •      ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne).

  •      Indywidualne lekcje j. angielskiego.

  •      Owocowe wtorki.

Zakres obowiązków:

  •         Przygotowanie do montażu ram i korpusów produkowanych maszyn.

  •         Montaż przekładni zębatych.

  •         Montaż elementów hydrauliki sterowniczej, siłowej i instalacji wodnych.

  •         Montaż czujników, silników i innych urządzeń wyposażenia maszyn.

  •         Testy, pomiary oraz sprawdzenie poprawności działania maszyn i urządzeń.

  •         Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z poprawnością działania produkowanych maszyn.

  •         Aktywny udział w realizacji procesów produkcji i remontów.

  •         Realizowanie istniejących procedur technologicznych.

  •         Modyfikacje i adaptacje istniejących projektów pod kątem wymagań klienta.

Wymagania:

  •     Wykształcenie kierunkowe o specjalności mechanik / ślusarz.

  •     Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika / ślusarz.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

  •    Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  •     Umiejętność pracy w zespole.

  •     Mile widziane:

    o     uprawnienia UDT w zakresie obsługi suwnic sterowanych z poziomu „0”.

    o    uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych.

    o    znajomość budowy i zasady działania maszyn górniczych będzie dodatkowym atutem.

PRZEŚLIJ SWOJE AKTUALNE CV I DOŁĄCZ DO NAS !

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 876896621