2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wilanów
Dodane 13 maja 2024

Sklep Żabka w Wilanowie . Bez wnoszenia dostaw. Stawka 22-24 netto/h

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuję pracownika z Doświadczeniem Pracy w Sieci Żabka na stanowisko Kasjer/Sprzedawca do sklepu Żabka w Wilanowie

Praca na dwie zmiany (6.00-14:30 14:30-23:00), w pełnym wymiarze godzin

Stawka 22-24 zł netto na start

Bez noszenia dostawy !

Zakres obowiązków:

-zachowywanie standardów sieci

-obsługa kasy

-dbałość o wizerunek sklepu

Poszukuję osoby punktualnej, sumiennej i samodzielnej, z zapałem do pracy i uśmiechem na twarzy. Potrzebna jest książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferuję:

-umowę o pracę/zlecenie

-wynagrodzenie zawsze na czas do 10 -go każdego miesiąca.

-premię za dobre wyniki (zachowanie standardów sieci) 600 zł

-pracę w zgranym zespole

-elastyczny grafik

Praca od zaraz.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko telefoniczny .

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 917972857