2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kielce
Dodane 13 maja 2024

Sklep Ryłko Fashion Galeria Echo zatrudni sprzedawcę

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ryłko Fashion zatrudni sprzedawcę do sklepu mieszczącego się w Galerii Echo w Kielcach.

Wymagania

- wysoka kultura osobista

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność

Obowiązki

- profesjonalna obsługa klienta

- aktywna sprzedaż oferowanych produktów

- dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru na sali sprzedażowej

Oferujemy

- umowa o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

- przyjazne warunki pracy

Cv wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na podany adres email

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 724489766