2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kujakowice Dolne
Dodane 21 maja 2024

SIEGENIA Narzędziowiec

Lokalizacja

Kujakowice Dolne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Główne zadania:

  • Nadzór nad narzędziami produkcyjnymi (krępowniki-wykrojniki, wkładki itp.)

  • Wykonywanie napraw i przeróbek/zmian narzędzi produkcyjnych

  • Współpraca z Konstruktorem narzędzi oraz Działami Produkcji i Jakości w zakresie utrzymania parametrów oraz w zakresie wprowadzania zmian w narzędziach

Wymagania:

  • Wykształcenie: min. średnie techniczne, o kierunku: obróbka mechaniczna, ślusarz narzędziowy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność obsługi obrabiarek do metalu: tokarka, frezarka, szlifierka

  • Umiejętność obsługi obrabiarek CNC będzie atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w nowo organizowanym dziale narzędziowni

  • Szkolenie i praktykę w narzędziowni w Niemczech

  • Możliwość rozwoju w zakresie opisanego stanowiska

  • Ciekawą pracę w dynamicznym, profesjonalnym i międzynarodowym zespole

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kujakowice Dolne,

Opolskie

Dokładna lokalizacja
Opolskie, Kujakowice Dolne
ID: 915442640