2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant w serwis Apple / naprawa telefonów i komputerów / GSM

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Cześć!

W AppleHome zajmujemy się naprawą produktów Apple, dynamicznie rozwijamy się na rynku serwisu urządzeń, aktualnie posiadamy 3 lokalizacje. Jesteśmy zespołem osób ceniących swoją pracę, jeżeli chcesz dołączyć do fajnego zespołu i masz chęci pracować z nową technologia, skontaktuj się z nami!

Na jakie stanowiska poszukujemy aktualnie osób ?

1. Młodszy serwisant produktów Apple

2. Technik regeneracji ekranów w iPhone / iPad / Apple Watch.

Nie mamy dużych wymagań związanych z objęciem stanowiska młodszego serwisanta, bardzo ważne jest posiadać zdolności manualne, minimalne doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego i dużo chęci do nauki, w naszym zespole szybko zdobędziesz niezbędną wiedzę. Jeżeli interesuje Cię stanowisko technika regeneracji ekranów, wymagane jest doświadczenie w naprawach każdego modelu iPhone, iPad, Watch. Posiadamy najnowocześniejszych sprzęt niezbędny w procesie regeneracji.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów specjalizujących się w naprawach produktów Apple, każda osoba ma swoją specjalizacje w której się spełnia i rozwija

Przychodzenie do pracy z pozytywną energią i uśmiechem na twarzy. Lubimy swoją pracę i takiej osoby również poszukujemy, szkoda czasu na pracę w ponurych warunkach!

Miejsce pracy: Wola lub Ursynów

Obowiązki różnią się w zależności od stanowiska i doświadczenia:

  • Diagnozowanie i naprawa urządzeń produktów Apple,

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej online,

  • Kontakt z klientem podczas procesu naprawy,

  • Obsługa i sprzedaż akcesoriów do iPhone,

  • Dbacie o czystość na stanowisku pracy,

Czego wymagamy od każdego kandydata ?

  • Przynajmniej minimalne doświadczenie w naprawach elektroniki,

  • Znajomość produktów iPhone, MacBook, iMac, Apple Watch, iPad,

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań - cenimy wysoką jakość!

  • Dobra organizacja pracy,

  • Porządek i czystość w trakcie wykonywania pracy,

  • Łatwość w komunikacji i rozmowie z klientem,

  • Zaangażowanie,

  • Duże chęci do pracy i rozwoju.

Sporo wymagamy, ale jeszcze więcej oferujemy!

  • Praca w rozwojowej firmie o dynamicznym rozwoju,

  • Uczciwe zarobki w zależności od doświadczenia,

  • Stabilność zatrudnienia i ciągłe podnoszenie warunków,

  • Stanowiska wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt,

  • Duża dawka wiedzy w zakresie serwisu produktów Apple,

  • Rozwój osobisty i zawodowy,

  • Dobre warunki współpracy, chcemy aby każdy przychodził pracy z uśmiechem i zaangażowaniem.

CV wraz ze zdjęciem prosimy o wysłanie przez portal OLX lub naszego emaila.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 659374837