2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Janowice Wielkie
Dodane 14 maja 2024

Serwisant turbin wiatrowych

Lokalizacja

Janowice Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma HAWK poszukuje pracowników na stanowisko serwisanta turbin wiatrowych.

Oferta skierowana jest do mieszkańców powiatów Jelenia Góra, karkonoski, Legnica, legnicki, kamiennogórski, Wałbrzych, wałbrzyski, lwówecki, złotoryjski, jaworski, świdnicki.

Baza firmy: Miedzianka k. Jeleniej Góry, Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

  • serwis turbin wiatrowych

  • inspekcja i naprawy łopat

  • przeglądy i inspekcje turbin

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B

  • dyspozycyjność

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w weekendy

  • brak lęku wysokości i dobra kondycja fizyczna

  • umiejętności techniczne w branży mechanicznej/elektrycznej

  • umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji

  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • szkolenia umożliwiające podjęcie pracy na w/w stanowisku

  • współpracę na B2B (preferowane) lub umowę o pracę w równoważnym systemie czasu pracy

  • zakwaterowanie podczas wyjazdów służbowych

  • wyposażenie do prac na wysokościach

  • samochód służbowy podczas pracy w terenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne na adres mailowy: office(at)hawk.com.pl lub standardowo telefonicznie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Lokalizacja

Janowice Wielkie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Janowice Wielkie
ID: 764874269