2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Łódź
Dodane 13 maja 2024

Serwisant/Testowanie i Sprawdzanie Urządzeń Elektronicznych Smart Home

Wynagrodzenie

999 - 1 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Cześć,

Poszukujemy serwisanta elektryka do naszego zespołu!

Jesteśmy jednym z wiodących producentów sprzętu do inteligentnego domu, stale rozwijającym się w branży technologicznej. Nasze produkty zapewniają nowoczesne rozwiązania dla domów, przyczyniając się do komfortu i efektywności użytkowników.

Czego Oczekujemy:

- Zrozumienia elektroniki i pasji do technologii smart home.

- Dostępności wolnego czasu na dodatkową pracę.

- Dbałości o szczegóły i dokładności w pracy.

- Znajomość języka angielskiego jest pożądana w celu koordynacji i rozwiązywania kwestii technicznych. Mile widziana jest również znajomość języka ukraińskiego.

Obowiązki:

- Odbiór towarów z naszego magazynu.

- Testowanie elektroniki w celu zapewnienia prawidłowego działania.

- Sortowanie produktów według stanu technicznego.

- Przepakowywanie działających produktów.

- Organizacja wysyłki niesprawnych produktów do utylizacji.

Wynagrodzenie i warunki są do negocjacji.

Praca zdalna, lokalizacja nie jest istotna.

Lokalizacja

Łódź,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Łódź
ID: 915231717