2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 10 maja 2024

Serwisant Terenowy

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Klientem, dla którego poszukujemy kandydatów jest wiodąca firmą w branży serwisu, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych dla przemysłu.Celem firmy jest zapewnienie niezawodnych rozwiązań energetycznych, które spełniają najwyższe standardy jakości i wydajności. Nasz klient działa na terenie całej Polski, budując zaufanie klientów dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Uruchomienia, przeglądy okresowe i bieżące naprawy agregatów prądotwórczych na terenie Polski Południowo-Zachodniej

  • Sporządzanie raportów, protokołów z prowadzonych prac i ich przekazywanie do Koordynatora Serwisu

  • Bieżąca współpraca z Koordynatorem Serwisu i zgłaszanie uwag dotyczących realizowanych zadań

  • Doradztwo techniczne i wsparcie w planowaniu rozwoju technologicznego zgodnie z potrzebami firmy i sytuacją na rynku

Wymagania, które nas interesują:

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia usług serwisowych

  • Praktyczna wiedza z obszaru elektromechaniki

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Co nasz klient ma do zaoferowania:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę mobilną na terenie kraju

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)

  • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 902913465