2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

Serwisant - Technik Serwisu

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Poszukujemy Technika do Zespołów Serwisowych - osoby o zacięciu technicznym, otwartej na nowe wyzwania, dynamicznej w działaniu, komunikatywnej, gotowej do nauki.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie w branży: elektrycznej, ogólnobudowlanej, hydraulicznej

  • zdolności manualne, umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi

  • prawo jazdy kat. B

  • odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywność, zdolność przyswajania wiedzy i umięjętności

  • mile widziane uprawnienia SEP 1kV

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (ewentualnie inne formy do uzgodnienia)

  • szkolenia wstępne i specjalistyczne zależnie od potrzeb

  • elastyczny czas pracy

  • praca w zgranym i doświadczonym zespole

  • zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierającym fotografię wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

O nas

Firma ANO! prowadzi działalność w zakresie:

  • kompleksowej obsługi technicznej obiektów

  • monitoringu CCTV, sieci LAN / WIFI

  • Smart Home, automatyki budynkowej

  • doradztwa, konsultacji i koordynacji inwestycji

  • Więcej na stronie: www.ano-tech.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 917397994