2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Dodane 10 maja 2024

Serwisant Szczecin i okolice

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma GIA Polska zajmująca się wyposażaniem stacji i serwisem urządzeń oraz systemów komputerowych na stacjach paliw zatrudni pracownika na stanowisko:

Serwisant

(woj. zachodniopomorskie)

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby pracującej na stanowisku serwisanta należy między innymi:

  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych

  • instalacja sprzętu i urządzeń

  • kontrola stanu technicznego sprzętu i urządzeń

  • diagnozowanie uszkodzeń

  • wykonywanie napraw bieżących i  gwarancyjnych w określonych czasach reakcji

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • raportowanie do przełożonych

  • szkolenie w zakresie obsługi sprzętu i urządzeń

 Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektronika, elektryka)

  • prawo jazdy kat B

  • uprawnienia SEP 1kV mile widziane

  • znajomość podstawowych zagadnień hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych

  • znajomość środowiska Windows

  • podstawowa znajomość serwisu systemów kasowych, urządzeń fiskalnych mile widziana

  • znajomość automatyki mile widziana

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • gotowość wykonywania prac poza miejscem zamieszkania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • narzędzia i środki niezbędne do wykonywania pracy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej, ponad 20 letniej pozycji na rynku

  • przeszkolenie

  • dofinansowanie do wypoczynku letniego

  • pracę w profesjonalnym  zespole

  • coroczna podwyżka inflacyjna

Oferty (CV) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji prosimy przesyłać  na adres mailowy rekrutacja at giatech.pl

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 917344787