2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Łomianki
Dodane 29 maja 2024

Serwisant Sprzętu Kosmetycznego

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Newface Group Sp. z o.o. jedyny przedstawiciel na rynek europejski, amerykańskiej firmy Zemits, producenta wysokiej klasy aparatów kosmetycznych, poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

SERWISANTA Urządzeń Kosmetycznych

  • Miejsce pracy: Łomianki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawy sprzętu kosmetycznego

  • Rozpatrywanie zwrotów i reklamacji.

  • Sprawdzanie otrzymanych urządzeń

  • Współpraca z magazynem

  • diagnoza usterki w sprzęcie,

  • dobór odpowiednich elementów wymiennych i naprawa

  • kosztorys usługi

  • sporządzenie niezbędnej dokumentacji w ramach procedur wewnętrznych firmy

  • przestrzeganie terminów napraw

  • utrzymanie prawidłowego kontaktu z klientem

OCZEKIWANIA:

  • Dobra organizacja pracy.

  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.

  • Sumienność i staranność w pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie oraz zręczność.

  • Umiejętność serwisowania urządzeń kosmetycznych

  • Dyspozycyjność.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego mile widziana

  • Znajomość obsługi komputera / programy biurowe

OFERTA:

  • Praca w rozwojowej firmie.

  • Stabilność zatrudnienia

  • Miła atmosfera w miejscu pracy.

  • Godziny pracy - 8.oo do 16.oo lub 9.oo do 17,oo

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w odpowiedzi na ogłoszenie.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 779883643