2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane 20 maja 2024

Serwisant - przedstawiciel techniczny

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie serwisów oraz przeglądów instalacji systemów asekuracyjnych na terenie całego kraju

  • Wykonywanie wizji lokalnych oraz wycen na terenie całego kraju

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz klientów

  • Wsparcie techniczne dla zespołu sprzedażowego

  • Kontrola jakości prac wykonywanych przez zespoły magazynowe oraz montażowe

  • Prace wykonywane na wysokości, głównie na dachach płaskich

  • Wsparcie w pracach montażowych na terenie całego kraju

Nasze wymagania

  • Kilku letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z zakresu pracy na wysokości oraz BHP

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane studia BHP lub budowlane

  • Znajomość obsługi narzędzi budowlanych

  • Umiejętność interpretacji dokumentów technicznych i specyfikacji

  • Znajomość środowiska CAD będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Zorientowanie na realizacje celów

Oferujemy

  • Prace w rozwijającej się branży zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości

  • Stabilne warunki pracy połączone z systemem premiowania uzależnionym od wyników pracy

  • Narzędzia pracy w tym samochód służbowy

  • Budżety szkoleniowe na podnoszenie kompetencji

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Oprócz pieniędzy?

  • Źródło wspaniałych klientów,

  • Tonę zaangażowania, pasji i otwartości,

  • Współtworzenie firmy- tak naprawdę

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 917934681