2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Targówek
Dodane 12 maja 2024

Serwisant/monter urządzeń przeciwpożarowych

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

FIRE PREVENT - KOMPLEKSOWE USŁUGI PPOŻ i BHP

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik Techniczny, Serwisant /Konserwator sprzętu ppoż. ( obsługa techniczna instalacji ppoż , elektrycznej, hydraulicznej ppoż )

Pełny etat: umowa o pracę/zlecenie

Czego oczekujemy?

Osoby ze zmysłem technicznym znającej podstawy elektryki/automatyki/elektroniki /hydrauliki/ umiejętności czytania schematów elektrycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku bądź chęci do nauki,

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów urządzeń przeciwpożarowych oraz gaśnic,

  • Diagnostyka uszkodzeń i naprawa systemów pożarowych,

  • Sporządzanie raportów z wykonywanych prac.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość branży ppoż.,

  • 2 lata doświadczenia w ochronie przeciwpożarowej,

  • średnie lub średnie branżowe wykształcenie i aktualne uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej.

Oferujemy:

  • komputer służbowy,

  • telefon służbowy,

  • szkolenia branżowe i pełne wsparcie,

  • pracę w ambitnym, młodym zespole.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 913538502