2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Czyżyny
Dodane 15 maja 2024

Serwisant - Monter Instalacji klimatyzacji

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy osobę na stanowisko Serwisanta/Montera systemów klimatyzacji i wentylacji.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące przeglądy i naprawy klimatyzatorów typu split, multi split, systemów VRF, central wentylacyjnych

  • Konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie systemów wentylacji, klimatyzacji, systemów ogrzewania wodnego oraz powietrznego, automatyki

  • Samodzielna diagnoza awarii i późniejsze usuwanie usterek

  • Opracowywanie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenia w serwisowaniu i konserwacji urządzeń HVAC

  • Prawo jazdy kat. B

  • Sumienność, zaangażowanie, punktualność, samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość na nowinki techniczne

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne, certyfikat F-gaz, twardego lutowania (bądź gotowość do ich wyrobienia)

  • Mile widziane doświadczenie w branży hydraulicznej z instalacjami wodnymi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Brak delegacji, praca tylko w Krakowie od poniedziałku do piątku

  • Stała praca w godzinach 7-15/8-16

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Samochód służbowy

  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych

O nas

  • Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dostawy i montażu oraz serwisu systemów wentylacji, klimatyzacji, chłodzenia i ogrzewania. Wykonujemy instalacje oddymiania kanałowego i strumieniowego oraz napowietrzania. Realizujemy prace w obiektach mieszkaniowych, komercyjnych, użyteczności publicznej oraz w przemysłowych. Od ponad 20 lat spełniamy oczekiwania klientów, wciąż podnosząc kwalifikacje i wyprzedzając branżowe trendy na rynku. Priorytetem w działaniu naszej firmy jest profesjonalizm usług z zachowaniem wymogów norm i przepisów a to wszystko zoptymalizowane finansowo. Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością w modelu partnerskim ”win-win”.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 918491688