2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podkarpackie
  5. Montaż i serwis - Stalowa Wola
Dodane 17 maja 2024

Serwisant / Monter

Wynagrodzenie

5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma LEDLIVE poszukuje kompetentnej osoby na stanowisko Serwisanta/Montera Ekranów LED.

Jesteśmy renomowaną firmą specjalizującą się w sprzedaży, montażu i serwisie ekranów LED. W związku z naszym dynamicznym rozwojem i rosnącą liczbą klientów, poszukujemy serwisanta/montera, który dołączy do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie przeglądów i konserwacji ekranów LED

• Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych, elektronicznych i oprogramowania

• Monitorowanie i utrzymanie optymalnej jakości obrazu i funkcjonalności ekranów

• Współpraca z zespołem montażowym i technicznym w zakresie instalacji i demontażu ekranów

• Prowadzenie dokumentacji serwisowej i raportowanie przeprowadzonych prac

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w serwisie ekranów LED lub podobnych urządzeń elektronicznych

• Znajomość podstawowych narzędzi i sprzętu używanego w serwisie elektroniki

• Zrozumienie zasad działania ekranów LED i umiejętność diagnozowania usterek

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych i instrukcji obsługi

• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

• Dokładność, skrupulatność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży LED

• Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

• Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków serwisanta/montera

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy, prosimy o przesłanie CV.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym, jednakże skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 890199632