2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Ulan-Majorat
Dodane 03 maja 2024

SERWISANT - MECHANIK ciągników i maszyn rolniczych ULAN

Lokalizacja

Ulan-Majorat

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

W sektorze rolniczym działamy od 1997 roku. Od 2003 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem John Deere w Polsce północno- wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych. Dysponujemy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz szerokim asortymentem niezbędnych w rolnictwie części, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

MECHANIK - SERWISANT MASZYN ROLNICZYCH

Zakres obowiązków

  • diagnoza, naprawa i konserwacja sprzętu rolniczego w siedzibie oddziału oraz u klienta

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji zadań (karta pracy, listy kontrolne itp.)

  • komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w sprawach technicznych

  • dbanie o powierzony sprzęt techniczny i stanowisko pracy

  • zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania powierzonych zadań

  • udział w programach szkoleniowych koniecznych do rozwoju umiejętności i poszerzania wiedzy

Nasze oczekiwania

  • umiejętność obsługi pojazdów oraz sprzętu używanego do celów diagnostycznych

  • znajomość układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność chęci do pracy i nauki

  • gotowość do wykonywania pracy w terenie odpowiedzialności oddziału firmy

  • umiejętność obsługi komputera

Naszym Pracownikom zapewniamy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • telefon, komputer oraz niezbędne narzędzia techniczne

  • prywatną opiekę medyczną

  • pozytywną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w wykonywaniu napraw serwisowych maszyn rolniczych

  • prawo jazdy kat. T i kwalifikacje kombajn/sieczkarnia/ładowarka

  • znajomość produktów marki John Deere

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.fricke.pl

Lokalizacja

Ulan-Majorat,

Lubelskie

Lubelskie, Ulan-Majorat
ID: 750274505