2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Łódź
Dodane 17 maja 2024

Serwisant Mechaniczny

Lokalizacja

Łódź

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu talentów dla najlepszych pracodawców na rynku. 6 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach: IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Administrative  &  Customer Support.

Podejmij pracę u naszego Klienta (globalna firma związana z napędami i automatyzacją produkcji) i rozwiń swoją karierę zawodową.

Wpraw w ruch cały świat na stanowisku Serwisanta Mechanicznego.

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwości dalszego rozwoju kariery,

  • Spersonalizowane szkolenia,

  • Wysokiej klasy narzędzia i warunki pracy (praca z nowoczesną technologią, w zgranym zespole),

  • Wysoki poziom bezpieczeństwa pracy,

  • Umowa o pracę,

  • Seminaria, konferencje i kursy edukacyjne,

  • Benefity: Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system MultiBenefit.

Twoje zadania:

  • Serwisowanie i naprawy urządzeń oferowanych przez firmę,

  • Diagnostyka urządzeń i kontrola techniczna,

  • Sporządzanie dokumentacji z napraw,

  • Przyjmowanie i wysyłanie przesyłek serwisowych,

  • Obsługa magazynu serwisowego,

  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania klientów,

  • Doradztwo techniczne w zakresie naprawy urządzeń i optymalizacji rozwiązań,

  • Planowanie oraz umawianie wizyt u klientów w koordynacji ze sprzedażą serwisu,

  • Częste wyjazdy,

  • Raportowanie pracy oraz wyników do osoby przełożonej.

Będziesz idealnym Kandydatem jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne,

  • Masz min. roczne doświadczenie w pracy na działach utrzymania ruchu, w serwisach mechanicznych, warsztatach samochodowych, w obsłudze klienta. (Mile widziana znajomość branży napędowej),

  • Znasz budowę maszyn i urządzeń,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • Jesteś gotowy na częste wyjazdy serwisowe (delegacje 1-dniowe lub kilkudniowe do klienta zgodnie z harmonogramem wyjazdów),

  • Posiadasz umiejętności interpersonalne.

Rekrutacja

1. Rozmowa telefoniczna (kontakt w ciągu 48h od przesłania CV lub numeru telefonu),

2. Spotkanie z kierownikiem działu w firmie.

Zapraszamy do rozmowy: Patrycja Rafa tel.: 60*******58

Wygląda interesująco? Aplikuj!

Smile We've find U! :)

Lokalizacja

Łódź,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Łódź
ID: 917333941