2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane Dzisiaj o 09:43

Serwisant hulajnóg elektrycznych we Wrocławiu

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Lime to system elektrycznych hulajnóg, które można wypożyczać na ulicach m.in Wrocławia, Dzięki pozytywnej reakcji użytkowników, rozwijamy się w zawrotnym tempie. Dlatego też poszukujemy Serwisantów pojazdów elektrycznych, którzy pomogą nam w utrzymaniu wysokiej jakości floty hulajnóg elektrycznych w Wrocławiu.

Chciałbyś do nas dołączyć i zmienić sposób, w jaki poruszają się mieszkańcy Krakowa?

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość mechaniki (doświadczenie w mechanice samochodowej lub majsterkowaniu)

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Praca ok. 40h w tygodniu

  • Chęć długoterminowej współpracy

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Techniczna znajomość działania hulajnogi

Obowiązki:

  • Naprawa zepsutych hulajnóg

  • Prewencja hulajnóg, aby nie ulegały uszkodzeniom

  • Dbanie o porządek w magazynie

  • Pomoc przy codziennej pracy magazynu

Nasza oferta:

  • 22 zł netto/h - stawka początkowa, po zdobyciu doświadczenia możliwość zwiększenia stawki

  • umowa zlecenie

  • pełen energii zespół

  • współtworzenie produktu, który już pierwszego dnia zrewolucjonizował transport na całym świecie!

Zapraszamy do aplikowania!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 806789364