2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Koszalin
Dodane 10 maja 2024

Serwisant/elektronik automatów rozrywkowych

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Do resortów nadmorskich sieci Holiday Park&Resort poszukujemy Serwisantów automatów rozrywkowych.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności technicznej urządzeń,

  • Diagnostyka i usuwanie usterek oraz awarii,

  • Montaż i naprawa modułów elektronicznych,

  • Montaż i konserwacja kompletnych urządzeń,

  • Montaż i demontaż podzespołów,

  • Wymiana uszkodzonych części i podzespołów,

  • Inne prace serwisowe oraz magazynowe,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji,

  • Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, mechaniki,

  • Znajomość elementów elektronicznych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność samodzielnego myślenia i organizacji swojego czasu,

  • Czytanie dokumentacji technicznej, rysunków oraz schematów,

  • Umiejętności manualne (lutowanie, montaż układów),

  • Obsługa elektronarzędzi,

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,

  • Zamiłowanie do majsterkowania,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność,

  • Sumienność i dokładność,

  • Motywacja do nauki i rozwoju,

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań serwisowych.

Oferujemy:

  • Nastawienie na stałą współpracę w Grupie około 30 spółek o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Współpracę w oparciu o działalność gospodarczą,

  • Rabaty na posiłki serwowane w resorcie,

  • Dofinansowanie pakietu benefitów.

Zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie wiadomości z CV

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad Bałtykiem oraz Uzdrowiska w Kotlinie Jeleniogórskiej, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek z polskim kapitałem, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody: „Sukces Roku 2022”, „Luksusowa Marka Roku 2021”, „Luksusowy Produkt Roku 2021” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2021”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza lub z widokiem na góry, to wyjątkowe miejsca na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie rozbudowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego, aparthotelu (ponad 350 luksusowych apartamentów) w dwóch miejscowościach pod Kołobrzegiem oraz eleganckiego, butikowego hotelu w kamienicy na Starym Rynku w Poznaniu.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 917325344