2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Pomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Gdańsk
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Aniołki
Dodane 22 kwietnia 2024

Serwis pamapol - Gdańsk ul. Wodnika

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Agencja pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta serwisanta do produktów firmy pamapol.

Miejsce pracy- Gdańsk Selgros Pamapol

Wymagamy:

-pełnoletności

-książeczki sanepidu z ważnymi badaniami lekarskimi

-poczucia obowiązku

Oferujemy:

-pracę od zaraz

-praca dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki

- -miesięczna stawka 200 zł netto

Obowiązki:

-układanie towaru według standardów klienta

-dbanie o ekspozycje towaru

-pilnowanie dat przydatności produktów

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 786424521