2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bielany
batex.pol.zuchowscy
Dodane 13 maja 2024

Serwis Batex-Pol zatrudni mechanika samochodowego - Warszawa Bielany

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy stacją obsługi samochodów z wieloletnim doświadczeniem- z branżą motoryzacyjną związani jesteśmy od ponad 30 lat.

W naszym serwisie do diagnozowania i naprawy aut używamy urządzeń z najwyższej półki, wyłącznie renomowanych producentów. Stacja Batex- Pol Żuchowscy oferuje pełną gamę usług związanych z serwisem i naprawą aut oraz pełen serwis ogumienia.

W związku z wyżej wymienionym profilem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko mechanika samochodowego.

Zakres obowiązków:

  • mechanika samochodowa w pełnym zakresie

  • serwisowanie i naprawa klimatyzacji samochodowej

  • pomiar geometrii podwozia

  • wymiana i serwis opon.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie diagnozowania i naprawy samochodów

  • sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętności utrzymania czystości na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony w stabilnej, solidnej firmie

  • bardzo dobre wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności

  • pracę w zgranym zespole

  • świetne warunki socjalne

  • pracę na sprzęcie wysokiej jakości.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 50*****08 bądź mailowego.

W przypadku aplikacji na stanowisko, prosimy o dodanie następującej klauzuli: ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 743539160