2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Łódzkie
  6. Sekretariat, recepcja - Piotrków Trybunalski
Dodane 21 maja 2024

Sekretarka / Pracownik biurowy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Doradztwa Podatkowego „Amicus” powstała w 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Wronia 100 (naprzeciw budynku Urzędu Skarbowego). Zajmujemy się obsługą księgową i płacową przedsiębiorców.

Zakres obowiązków na stanowisku:

- bieżący kontakt z Klientami

- wystawianie i rozliczanie dokumentów sprzedaży

- monitorowanie należności

- przyjmowanie i wysyłanie korespondencji

- sprawdzanie poprawności wprowadzonych dokumentów

Nasze wymagania:

- odpowiedzialność

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność organizacji własnego czasu pracy

- biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych

Co oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę

- pracę na cały etat od pon. do pt. w godz. 8-16

- pracę w stabilnej firmie

- możliwość doskonalenia umiejętności

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się osobiście.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 667074282