2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Łódzkie
  6. Manager restauracji - Łódź
  7. Manager restauracji - Bałuty
Dodane 10 maja 2024

Seafood zatrudni kierownika sali Łódź

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

KIEROWNIK SALI RESTAURACJI SEAFOOD

Miejsce pracy: Łódź

Gwarantujemy:

Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,

Twoje zadania:

  • Składanie zamówień towary, odbiór dostaw oraz kontakt z dostawcami,

  • Dbanie o stany magazynowe oraz przeprowadzanie comiesięcznej inwentaryzacji,

  • Raportowanie wyników sprzedażowych lokalu,

  • Rekrutacja, szkolenie oraz motywowanie pracowników,

  • Dbanie o gości restauracyjnych,

  • Wdrażanie oraz szkolenie pracowników z zakresu obowiązków, schematu obsługi gości, standardów i procedur,

  • Delegowanie pracy i dążenie do ulepszania miejsca pracy,

  • Prowadzenie restauracji w sposób zgodny z normami i założeniami sieci,

  • Dbanie o ciągłość grafiku,

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń w restauracji,

  • Dbanie o standard czystości w restauracji,

  • Obsługa gości restauracji.

Szukamy Ciebie, jeśli charakteryzujesz się:

  • Dobrą organizacją czasu pracy,

  • Nastawieniem na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty,

  • Schludnością i kulturą osobistą,

  • Dyspozycyjnością

  • Empatią i lubisz kontakt z ludźmi

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 789744065