2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chwaszczyno
Dodane 02 czerwca 2024

Monter / Instalator / Hydraulika/ Chwaszczyno/ bez doświadczenia

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą rekrutacyjną Talenty i Rezultaty. Poszukujemy kandydatów głównie na stanowiska techniczne. Dla naszego Klienta z  siedzibą firmy w okolicy Chwaszczyna  poszukujemy osobę na stanowisko:

Monter instalacji hydraulicznej

Zadania:

  • montaż nowych elementów hydraulicznych, metalowych (skręcanie elementów będących częścią większego urządzenia)

  • estetyczne, dokładne wykonanie montażu

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętności manualne

  • zmysł techniczny

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracach np. hydraulicznych, wykończeniowych, budowlanych mile widziane, ale nie jest konieczne

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy

  • czyste środowisko pracy (nowa siedziba, nowe urządzenia)

  • praca na pełny etat, stabilność zatrudnienia

  • umowa o pracę z pracodawcą, firmą E-stado Sp. z o.o.

  • szacunek i bardzo dobra atmosfera pracy

  • miejsce pracy - 4 km od Chwaszczyna - Dobrzewino

Prześlij swoje CV

lub zadzwoń nr tel. 51*******00

Zapraszamy i polecamy tę ofertę. Czekamy na Ciebie!

dołącz następującą klauzulę:: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 918589498