2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Piła
Dodane 24 kwietnia 2024

Samodzielny kucharz / kucharka Arche Hotel Piła

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Restauracja MARCHEW poszukuje osób na stanowisko

Samodzielny kucharz

Miejsce pracy: Piła

Obowiązki :

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą,

  • wydawanie potrw a'la carte,

  • przygotowywanie cateringu dla grup,

Wymagania :

  • umiejętność gotowania i współtworzenia receptur,

  • aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne,

  • dobry smak,

  • doświadczenie w zawodzie min 1 rok.

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej firmie

  • możliwość awansu

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne rabaty na usługi całej sieci

Informujemy, że Administratorem Twoich danych jest Arche S.A. z siedzibą w Warszawie (02-801), przy ul. Puławska 361. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 705317404