2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Psie Pole
Dodane 03 maja 2024

Samodzielny Księgowy Wrocław

Wynagrodzenie

7 100 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Obowiązki:

  • Księgowanie dokumentów przychodowych i kosztowych,

    Księgowanie wyciągów bankowych

    Wystawianie faktur sprzedaży

    Przygotowanie płatności z systemu księgowego w bankowym

    Udział w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania

    Praca pod nadzorem i wsparciem Głównego Księgowego

  • Przestrzeganie zasad i przepisów finansowych..

  • Współpraca z innymi działami i kierownictwem, aby terminowo reagować na wnioski i zapytania oraz kontrolę danych finansowych.

  • Koordynowanie, testowanie i dokumentowanie zmian oraz aktualizacji systemu.

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe

roczne doświadczenie na stanowisku księgowym

Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Umiejętności analitycznego myślenia

chęć dalszego rozwoju

Oferujemy:

Elastyczna forma współpracy (umowa o pracę, B2B)

Możliwość kształtowania własnego stanowiska pracy, w tym w szczególności czasu pracy

Duże możliwości rozwoju – współpracujemy z dużymi grupami kapitałowymi polskimi i zagranicznymi

Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Wsparcie personelu niższego bądź wyższego szczebla przy realizacji zadań

Współpracę z najlepszymi prawnikami i doradcami podatkowymi

Liczne dodatkowe benefity sportowe i medyczne

Programy szkoleniowe

Wynagrodzenie podane w ogłoszeniu jest w wyrażone w wartościach netto

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 911270618