2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Gliwice
  6. Budowa / remonty - Ligota Zabrska
Dodane 07 maja 2024

Samodzielny instalator wod-kan, co, gaz

Wynagrodzenie

6 117 - 7 591 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Ligota Zabrska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma SN InstalPro, poszukuje doświadczonego i samodzielnego instalatora!

Obowiązki:

  • Montaż, naprawa i konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych.

  • Diagnozowanie usterek i awarii w instalacjach.

  • Samodzielne prowadzenie prac montażowych na terenie klienta.

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, norm i procedur bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako hydraulik.

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia prac montażowych i naprawczych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP do pracy przy instalacjach gazowych.

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie koleżeńskie.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i podjąć wyzwanie, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dołącz do nas już dziś i bądź częścią naszego sukcesu!

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ligota Zabrska
ID: 916623656