2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Swarzędz
Dodane 22 maja 2024

samodzielna księgowa z przynajmniej 5 letnim doświadczeniem Swarzędz

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rozwijające się biuro księgowe ze Swarzędza poszukuje kolejnej osoby do Zespołu: samodzielnej księgowej z minimum 5 letnim doświadczeniem do pracy w biurze księgowym.

Obowiązki:

·               kompleksowa samodzielna obsługa podmiotów

·               kontakt z klientem i organizacja pracy (również w języku angielskim)

·               skanowanie dokumentów do księgowania i ich obróbka OCR

·               wprowadzanie danych do systemów księgowych: MK Rzeczpospolita; Rewizor GT Insert

·               księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych, dowodów wewnętrznych, PK itd.

·               rozliczanie wyciągów bankowych oraz ich księgowanie

·               prowadzenie zapisów KP KW i rozliczanie kasy

·               naliczanie list płac, ewidencja urlopów, wystawianie świadectw pracy

·               przygotowanie zamknięcia miesiąca księgowego

·               segregowanie dokumentów ich dekretacja i archiwizowanie

·               wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania:

·               przynajmniej 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej

·               dobra znajomość obsługi komputera;

·               znajomość programów Insert Rewizor GT / MK Rzeczpospolita

·               dyspozycyjność min. 100 godzin w miesiącu;

·               znajomość języka angielskiego

·               znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych

·               skrupulatność;

·               odpowiedzialność za powierzone zadania;

·               dyskrecja zawodowa

·               dyspozycyjność

Oferujemy:

·               umowę zlecenie / umowę o pracę / umowę współpracy w zależności od potrzeb

·               wymiar czasu pracy: pełen etat / część etatu wg ustaleń

·               możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w pracy w księgowości;

·               pracę w godzinach: pon.-pt.: 8-00 do 16-00 w biurze w centrum Swarzędza

·               przyjazną atmosferę pracy

Oferty zawierające CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać na nasz adres e-mail z aktywna-ksiegowa.pl Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Za wszystkie przesłane aplikacje serdecznie dziękujemy zespół www.aktywna-ksiegowa.pl

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 920063064