2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rybnik
Dodane 16 maja 2024

Księgowa/ Księgowy

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WARIDO już od 2005 roku łączy wypracowane doświadczeniem i tradycją standardy rachunkowe z ideą księgowości zautomatyzowanej.

Do naszego biura rachunkowego w Rybniku poszukujemy Księgową/ Księgowego.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Pełna obsługa księgowa spółek kapitałowych zarówno krajowych, jaki i zagranicznych (weryfikacja i dekretacja dokumentów, obliczanie podatków, przygotowywanie deklaracji m.in. CIT, VAT, raportów, sprawozdań finansowych, kontakt z klientami i urzędami).

  • Prowadzenie księgowości dla kilku podmiotów jednocześnie.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

  • znajomość zasad księgowości i dekretowania,

  • wiedza z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,

  • elastyczność, dokładność, samodzielność w działaniu, zaangażowanie,

  • rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • praktyczna umiejętność obsługi programu Excel,

  • mile widziana znajomość programu Enova365 lub Optima.

  • miel widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • interesującą pracę na samodzielnym stanowisku w stale rozwijającej się firmie,

  • energiczne środowisko pracy,

  • możliwość ciągłego rozwoju, poszerzania kompetencji i zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • współpracę z młodym i ambitnym zespołem,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość pracy zdalnej w uzasadnionych przypadkach,

  • premie – są częścią wynagrodzenia,

  • wynagrodzenie i obowiązki dostosowane do kompetencji i umiejętności,

  • dofinansowanie do karnetu MultiSport,

  • pakiety medyczne,

  • pyszną kawę :)

  • i wiele innych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego Zespołu - wyślij swoje CV!

Nasz adres e-mail to: sekretariat(at)warido.com

W miejsce (at) prosimy podstawić tzw. znaczek "małpki".

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 918627142