2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 13 maja 2024

Samodzielną księgową/księgowego (KH + kpir)

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe Efectivo Sp. z o.o. usytuowane przy ul. Rzemieślniczej 1 poszukuje do swojego zespołu Samodzielnej księgowej/ księgowego.

Główne obowiązki:

- kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i uproszczonej księgowości zgodnie z przepisami prawa;

- rozliczanie podatku dochodowego, VAT oraz inne rozliczenia z Urzędem Skarbowym;

- rozliczenia z ZUS z tytułu ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego przedsiębiorców oraz rozliczanie podatku dochodowego osób fizycznych;

- bieżąca współpraca z Klientami firmy.

Oczekiwania wobec Kandydata:

- wykształcenie wyższe;

- minimum 3-letni staż pracy na stanowisku księgowego w biurze rachunkowym;

- znajomość obsługi programu Comarch OPTIMA oraz Płatnika;

- praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych;

- odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie;

- umiejętność pracy w zespole.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

- pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

- ubezpieczenie medyczne.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 918013016