2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Bytom
Dodane 16 maja 2024

Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych dla klientów naszego biura,

  • kompletowanie dokumentów i faktur firmy, oraz analizowanie ich zgodnie z wytycznymi oraz zakresem i profilem jej działalności,

  • wypełnianie i terminowe wysyłanie deklaracji i informacji podatkowych firmy,

  • tworzenie analizy finansowej przedsiębiorstwa,

  • sporządzanie wszelkich bilansów finansowych,

  • rozliczanie VAT-u oraz księgowanie faktur VAT,

  • prowadzenie ewidencji przychodów oraz kosztów podatkowych,

  • przygotowanie PIT-u tzn. rocznych rozliczeń finansowych całego przedsiębiorstwa

  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych spółek

Nasze wymagania na tym stanowisku:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość i finanse, uzupełnione specjalistycznymi kursami i szkoleniami,

  • mile widziana znajomość programu Insert,

  • właściwa organizacja własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność i terminowość,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 7:00 -15:00 w naszym biurze w Bytomiu,

  • umowę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym,

  • 40 godzin pracy tygodniowo i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę od zaraz.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 878620497