2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

"DOR-FIN" BIURO PIOTR MAZUR

Biuro rachunkowe w Łodzi poszukuje kandydata na stanowisko:

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • przygotowywanie deklaracji PIT,CIT,VAT,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość)

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowej,

  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych,

  • mile widziana znajomość programu Symfonia

  • dobrą znajomość MS Office, znajomość programu Excel

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku  o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 roku poz.1000,1669)”.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 647372420