2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Białostoczek
Dodane 29 maja 2024

Samodzielna Księgowa

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej Spółek, sporządzanie raportów zarządczych i deklaracji podatkowych, a także wykonywanie prac związanych z zamknięciem miesiąca i z zamknięciem roku.

Dodatkowo od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności w działaniu, otwartości na zmiany, a przede wszystkim odpowiedzialności, dokładności i systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Twój zakres obowiązków

· księgowanie faktur zakupu i sprzedaży,

· przygotowywanie płatności dla dostawców; przelewów bankowych, księgowanie wyciągów,

· bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

· przygotowywanie deklaracji, JPK wraz z uzgadnianiem z kontami księgowymi,

· współpraca w przygotowywaniu budżetu, raportowanie jego wykonania oraz przygotowywaniu innych raportów w zakresie informacji zarządczej,

· monitorowanie rozrachunków ze spółkami w grupie,

· sporządzanie sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

· wykształcenie wyższe kierunkowe,

· znajomość z zakresu księgowości i rachunkowości przedsiębiorstw

· doświadczenie w obszarze rachunkowości w prowadzeniu pełnej księgowości,

· umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,

· doświadczenie w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych w oparciu o aktualne przepisy (VAT, CIT),

· doświadczenie w przygotowywaniu informacji zarządczej,

· dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

· dokładność, terminowość, umiejętność pracy w zespole,

· min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co oferujemy:

· nowoczesne stanowisko pracy,

· umowę na pełny etat,

· atrakcyjne warunki finansowe,

· pakiet multisport.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 918422450