2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Kraśnik
Dodane 26 maja 2024

Samodzielna Księgowa

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa księgowo-finansowa spółek;

  • Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych;

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego;

  • Sporządzanie raportów finansowych;

  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych;

  • Kontakty z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS).

Oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spółek oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych;

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse);

  • Znajomość aktualnych krajowych przepisów podatkowych;

  • Znajomość oprogramowania Comarch ERP Optima

  • Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel;

  • Rzetelność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę;

  • Przyjazną i miłą atmosferę w zgranym zespole;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Prosimy o wysyłanie CV wyłącznie na adres email.

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 917103446