2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Sopot
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 15 maja 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

·         prowadzenie księgowości dla klientów biura

·         pełna księgowość, księgi przychodów i rozchodów

·         spółki polskie i zagraniczne

·         sporządzanie deklaracji dla US (CIT, VAT, PIT, PCC)

·         sporządzanie raportów na potrzeby klientów

·         utrzymywanie relacji z klientami

·         kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

Wymagania

·         doświadczenie w biurze rachunkowym - warunek konieczny

·         mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe

·         obowiązkowo doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych

·         praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT

·         umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, oraz programów księgowych - Symfonia warunek konieczny

·         rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

·         udział w szkoleniach finansowanych i współfinansowanych przez pracodawcę albo możliwość rozwoju, szkolenia

·         4 dniowy tydzień pracy, wolne piątki

·         praca w zgranym zespole i w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu.

Informacje o firmie

Kancelaria Rachunkowa Profit jest firmą świadczącą kompleksowe usługi księgowo-kadrowe. Naszą filozofią jest prowadzenie spraw klienta na wysokim profesjonalnym poziomie z osobistym zaangażowaniem. Oferujemy usługi w zakresie księgowości podatkowej (VAT, PIT, CIT), rachunkowej (sprawozdania finansowe do KRS), reprezentowania przed organami podatkowymi oraz prowadzenie pełnej obsługi kadrowej (listy płac, ZUS, PFRON, PPK). Bazujemy na zaufaniu i dobrej komunikacji. Biuro działa od czerwca 1996 roku.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 916856354