2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Stobierna
Dodane Dzisiaj o 08:35

Samodzielna Księgowa

Lokalizacja

Stobierna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Zawód: Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: Stobierna, 36-002 Jasionka

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Warunki świadczenia pracy: stacjonarnie w siedzibie firmy

Wymiar etatu: pełny lub część

Data rozpoczęcia: maj - czerwiec 2024 r.

Wymagania konieczne

- wykształcenie ekonomiczne (finanse rachunkowość)

- kilkuletnie doświadczenie w prowadzenie pełnej księgowości oraz księgowości ryczałtowej

- bardzo dobra znajomość programu Optima oraz Płatnik

- znajomość przepisów kadr i płac

- samodzielność w działaniu

- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych w spółce zgodnie z ustawą o rachunkowości,

- prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych i inwestycji,

- wykonywanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału oraz roku, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,

- dbanie o odpowiednią archiwizację dokumentów księgowych.

- na bieżąca znajomość przepisów księgowo-kadrowych

- prowadzenie kadr i płac

Lokalizacja

Stobierna,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stobierna
ID: 916487359