2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrów Wielkopolski
Dodane 17 maja 2024

Salon meblowy zatrudni osobę na stanowisko DORADCY KLIENTA

Wynagrodzenie

4 242 - 5 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon meblowy poszukuje osoby na stanowisko DORADCY KLIENTA.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klienta

  • Dbanie o wizerunek ekspozycji na salonie

  • Obsługa sprzedaży ratalnej

  • Projektowanie - Aranżacja wnętrz

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość handlu i obsługi klienta

  • Kreatywność

  • Uczciwość, rzetelność, zaangażowanie, pozytywne myślenie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę

  • Bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy

  • Samodzielność w realizacji obowiązków

  • Ciekawą pracę w młodej, dynamicznej i kreatywnej firmie oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Szkolenia

  • Prace na pełen etat od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 i dodatkowo płatne soboty od 10:00 do 14:00.

Proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem przez OLX.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 899079555