2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Wielkopolskie
  6. Fryzjer, barber - Poznań
  7. Fryzjer, barber - Górczyn
Mikołaj z O mój włos
Dodane 18 maja 2024

Salon fryzjerski O mój włos zatrudni Fryzjera / Asystenta Fryzjera

Wynagrodzenie

4 242 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Opis

Salon fryzjerski „O mój włos” w Poznaniu

Dołącz do naszego zespołu jako Fryzjer / Asystent Fryzjera

Poszukujemy ambitnej, miłej, bezkonfliktowej osoby z pozytywnym nastawieniem do życia :-)

Wymagania:

- Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Fryzjer lub co najmniej podstawowy warsztat fryzjerski na stanowisku Asystent Fryzjera

- Punktualność i odpowiedzialność

- Wysoka kultura osobista

Oczekiwania:

- Zaangażowanie w działania firmy

- Chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy :

- Umowę o pracę na pełny etat / pół etatu / B2B

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

- Pełne wsparcie przełożonych

- Elastyczny grafik pracy

- Praca w miłej atmosferze

- Praca na najwyższej jakości sprzęcie oraz kosmetykach premium (Kevin Murphy, Balmain, Olaplex, LaBiosthetique, Pure, Juuce)

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- Szkolenia

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie usług fryzjerskich

- Edukacja w zakresie trendów fryzjerskich

- Praca według standardów firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta

- Utrzymywanie czystości stanowiska pracy, dezynfekowanie i dbanie o narzędzia pracy

- Doradztwo w zakresie pielęgnacji włosów i znajomość kosmetyków w salonie

Chętnie z Tobą porozmawiamy bez względu na to czy jesteś doświadczonym fryzjerem, czy dopiero zaczynasz!

Wyślij swoje CV i poznaj zespół „O mój włos”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 865739617