2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Ruda Śląska
Dodane 15 maja 2024

Ruda Śląska - Magazyn - Panowie!

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma PPT Sp. z o. o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 8101) poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów na stanowisko:

Prace pomocnicze na magazynie

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Obowiązki:

-rozładunek i załadunek opon samochodowych,

-pomoc przy pakowaniu paczek,

-utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

-minimalne doświadczenie w pracy na magazynie,

-chęć oraz motywacja do pracy,

-osoba szukająca pracy na stałe.

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,

-stawka 29,00 zł /godzinę

-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: (od 6:00, od 10:00, od 14:00 lub od 22:00).

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV!

W przypadku wysłania CV prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1998 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 780283273